Články v této rubrice:
Ceník pobytových programů
Cena se počítá ze skutečného počtu ubytovaných v daných dnech.
V zimním období jsou nižší ceny pro všechny školy.
Pobyty začínají první den obědem a končí poslední den obědem. Na vaše přání pobyt prodloužíme či zkrátíme. Při min. počtu 20 dětí má 1 člen doprovodu, při počtu 25 dětí 2 členové doprovodu, při počtu 35 dětí 3 členové doprovodu, při počtu 45 dětí 4 členové doprovodu ubytování a program zdarma, ostatní členové doprovodu mají program zdarma, za stravu a ubytování platí stejnou cenu jako ostatní účastníci pobytu.

Plná penze zahrnuje snídani, přesnídávku, oběd, svačinu a večeři a denní přísun tekutin. Strava je kalkulována s ohledem na celotýdenní pobyt - např. některé večeře mohou být levnější, jiné dražší. Na celodenní exkurzi je poskytován balíček na cestu apod.
Uvedená cena je kalkulována s ohledem na hromadné stravování. V této ceně nemůžeme bohužel poskytovat speciální diety. Není možné si z jídelníčku vybírat jenom určitá jídla pro celou skupinu či určitá jídla pro některé jednotlivce s výjimkou zdravotních důvodů. Individuální dietetické požadavky řešíme domluvou, nejčastěji kombinací našich jídel a jídel z vlastních zdrojů (zejména u bezlepkové diety či alergií na potravinářská aditiva).

Aktuální ceník pro školy v příloze.
Ke stažení: Aktuální ceník 2022 (Cenik_pobytu_2022.pdf), velikost: 417,434 kB
Ceník - vzdělávací a jiné pobyty neškolní
Aktuální ceník v příloze
Ke stažení: Aktuální ceník (aktualni_cenik_2022.pdf), velikost: 502,715 kB
Ekocentrum PALETA, Štolbova 2874, 530 02 Pardubice. Tel., fax: 466 614 352, e-mail: ekocentrum@paleta.cz